KRIMI

Žena může jít do vězení, problém jí způsobil její pesŽena může jít do vězení, problém jí způsobil její pes

ROKYTNICE NAD JIZEROU - Poměrně kuriózní případ řeší policisté v Rokytnici nad Jizerou. Pes skočil cyklistovi do cesty, vězení teď hrozí majitelce tohoto psa.

Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho?Lupič ukradl v baru 15 tisíc. Najdou ho?

MOST - Neznámý zloděj ukradl z jednoho mosteckého baru na sídlišti Zahradní patnáct tisíc korun. Byl však přistižen na kamerovém systému. Bude nalezen?

Řidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm letŘidič úmyslně najížděl do řidiček. Teď mu hrozí osm let

JIRKOV - Skutečnou inteligenci prokazoval řidič z Jirkova. Schválně způsobil dvě dopravní nehody. Důvod je velmi kuriózní.


Policie hledá dvě nezletilé dívky z DěčínaPolicie hledá dvě nezletilé dívky z Děčína

DĚČÍN - Policisté pátrají po dvou nezletilých dívkách z Děčína, které odešly v neděli (19.11.2017) po poledni z domova a nepodaly o sobě žádnou zprávu. Jejich mobilní telefony jsou nedostupné.

Požár u chaty v Jizerských horách si vynutil evakuaci desítek lidíPožár u chaty v Jizerských horách si vynutil evakuaci desítek lidí

BEDŘICHOV - Noční požár u Šámalovy chaty v Bedřichově v Jizerských horách si vyžádal evakuaci zhruba 46 lidí.

Dodávka prorazila zábradlí na mostě přes LabeDodávka prorazila zábradlí na mostě přes Labe

ROUDNICE NAD LABEM - Neštěstí měl řidič dodávky na roudnickém mostě. Nezvládl řízení vozidla, které následně prorazilo ocelové zábradlí.


Policie odhalila marihuanový gang v OlšinkáchPolicie odhalila marihuanový gang v Olšinkách

ÚSTECKO - Ústecký policejní tým TOXI vzal útokem dům v Olšinkách na Ústecku. Zajistil tam pěstírnu marihuany.

Černé pondělí v Ústí: Dopoledne spadl dělník ze střechy, večer sebevražda muže v okolí stadionuČerné pondělí v Ústí: Dopoledne spadl dělník ze střechy, večer sebevražda muže v okolí stadionu

ÚSTÍ N.L. - Doslova černé pondělí. Tak by se dal charakterizovat začátek nového týdne v Ústí nad Labem. Kriminalisté mají napilno, musí řešit sebevraždu muže i pád dělníka ze střechy.

AKTUALIZOVÁNO: V Děčíně havarovalo auto a spadlo do Labe!AKTUALIZOVÁNO: V Děčíně havarovalo auto a spadlo do Labe!

DĚČÍN - V pondělních dopoledních hodinách došlo k nepříjemné události. V Děčíně - Rozběselech havarovalo osobní vozidlo a poté, co prorazilo svodidla, spadlo do Labe.


Pacient měl pobodat jiného pacienta přímo v nemocniciPacient měl pobodat jiného pacienta přímo v nemocnici

TEPLICE - Neštěstí se odehrálo v teplické nemocnici, která spadá pod Krajskou zdravotní. Psychicky nemocný muž měl v noci na sobotu (11.11.2017) na pokoji pobodat spící spolupacienty.

Policie hledá nezvěstného hasiče z ÚstíPolicie hledá nezvěstného hasiče z Ústí

ÚSTÍ N.L. - Ústečtí policisté pátrají po hasičovi, který v neděli v brzkých ranních hodinách odešel z domova a dosud o sobě nepodal žádné informace.

Důchodkyně se popraly v České Lípě. Kvůli novinámDůchodkyně se popraly v České Lípě. Kvůli novinám

ČESKÁ LÍPA - V pátek došlo k potyčce mezi dvěma seniorkami u vchodu do českolipské nemocnice. Důvodem jejich hašteření byl spor o noviny.


Strana 1 z 34
1 2 3 »»